Kobieca Marka Roku/Osobowości w Biznesie/Marki Osobiste

Kobieca Marka Roku promuje najlepsze produkty, usługi, rozwiązania i miejsca stworzone z myślą o kobietach oraz nagradza najciekawsze kobiece osobowości przyznając tytuł Kobieca Marka Roku Osobowość w Biznesie oraz Marka Osobista.

W gronie Laureatek tytułu znajdują się najciekawsze osobowości show-biznesu i mediów oraz kreatorki kobiecego świata w biznesie.  

Projekt Kobieca Marka Roku- Klasa i Styl organizowany jest we współpracy z licznymi mediami lifestylowymi i informacyjnymi- telewizja, prasa, radio, internet.

Ogólnopolska promocja Laureata i dotarcie do milionów odbiorców to wybrane korzyści płynące z udziału w projekcie Kobieca Marka Roku.

 

Kobieca Marka Roku Osobowości

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Początkowo serwis był jedynie cyfrową wizytówką papierowego wydania 

Informatora Stolicy i oferował głównie informacje kulturalne i społeczne. Jednak z upływem czasu, wraz z rozrostem gazety jak i portalu, zakres tematyczny ewoluował, a i sam serwis przyjął nową, atrakcyjną dla czytelników formę.

Publikujemy najważniejsze i najświeższe informacje, istotne z punktu widzenia każdego Warszawiaka. Informator Stolicy wyróżnia regionalny charakter poszczególnych informacji. Poruszamy lokalną tematykę społeczno-polityczną oraz kulturalną.
Nasze motto brzmi: PISZEMY O RZECZACH WAŻNYCH".

Blog FASHION AND STYLE powstał w 2013 roku.Jego autorką i właścicielką jest Emilia Wróbel - absolwentka krakowskiej szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa na kierunku „Stylizacja i kreowanie wizerunku” z dyplomem Stylisty. Jeśli szukasz inspiracji modowych, chcesz wiedzieć jak dopasować strój do sylwetki, poznać najnowsze trendy lub przeczytać relacje z pokazów mody i eventów, koniecznie zajrzyj na fashion-and-style.pl/


 
 

Allani jest jedną z najprężniej rozwijających się platform e-commerce w branży Fashion. Przyciąga użytkowników tysiącami produktów, inspiruje stworzonymi stylizacjami, zachęca do zakupów na stronach swoich Partnerów!
Szukasz inspiracji zakupowych od swoich ulubionych marek? Odwiedź Allani.pl i w bardzo prosty sposób, bez wychodzenia z domu przeglądaj ofertę wyprzedażową Twoich ulubionych marek modowych.

 

Moda&Styl to nowoczesny magazyn wydawany jako kwartalnik. Jest tworzony z myślą o wymagających, ceniących oryginalność czytelnikach. Zwraca uwagę na sztukę, design i wygodne życie. Prezentuje najodleglejsze zakątki świata, pasjonujące informacje ze świata mody oraz uczestniczy w interesujących wydarzeniach kulturalnych.

 

Magazyn Mademoiselle to miesięcznik, który zachęca do otwarcia się na nowe myślenie o sobie i świecie. Świecie, który zawsze tworzy się najpierw w nas samych. Magazyn porusza tematy bliskie każdej kobiecie. Znajdziemy tu ciekawe wywiady oraz artykuły o zdrowiu, modzie i urodzie, sporcie, designie, biznesie, kulturze i wydarzeniach.

 

W Exclusive Info pokazujemy młodych projektantów mody, przedsiębiorcze dziewczyny, sportsmenki, artystki czyli wszystkich ludzi z pasją. Inspirujemy nasze czytelniczki, by żyły pełnią życia i spełniały się na swój wyjątkowy sposób. Jesteśmy dumni, że tacy ludzie jak Małgosia Bochenek – założycielka marki BOHO, Tomasz Karcz – charyzmatyczny projektant mody i fryzjer, Ewa Dudzic – współzałożycielka znanej na całym świecie innowacyjnej polskiej marki kosmetycznej GLOV czy Karolina Winkowska – mistrzyni świata kitesurfingu, zaszczycili nas rozmową, jako jedno z pierwszych mediów lifestylowych. Jeśli pojawia się wartościowa nowość, to jest duża szansa, że Magazyn Exclusive Info odnajdzie ją pierwszy.

 
 
 

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni, gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki, medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna. Ideą przewodnią Beauty Mission jest budowanie świadomości konsumenckiej rynku beauty. 

WomenWorld.pl to skarbnica informacji o nowościach rynkowych w świecie mody, kosmetyków, celebrytów, a nawet technologii. Specjalnie dla czytelników redakcja Womenworld.pl testuje i recenzuje wybrane produkty. Różnorodne newsy czynią WomenWorld.pl miejscem innym od wszystkich.


 

WomanMagazine.pl to nowoczesny magazyn internetowy stworzony dla wymagających kobiet. Tutaj każda z nich znajdzie informacje o modzie, lifestylu, świadomym macierzyństwie, urodzie, samorozwoju i psychologii. Nie brakuje nowinek kulturalnych, modowych i kosmetycznych.
Na łamach Woman Magazine pojawiają się wywiady z ciekawymi osobowościami, testy konsumenckie i inspiracje kulinarne.

 

TylkoStyl to wortal dotyczący: kosmetyków, mody, urody, reklamy, zdrowia, kultury, imprez oraz aktualnych trendów.  TylkoStyl to niezależne recenzje kosmetyków i innych produktów. Prezentujący najnowsze kolekcje oraz nowości kosmetyczne. Znajdź swój styl! TylkoStyl.pl.

 
 
 

LivingNatural.pl - portal lifestylowy dla nowoczesnych kobiet i nie tylko. Nie ukrywamy, że LivingNatural.pl stworzyliśmy z myślą o kobietach, ale zaglądają tu również mężczyźni.
Naszą pracę wykonujemy z pasją i wielkim zaangażowaniem, dlatego to co piszemy doceniane jest przez inne portale, które chętnie linkują się do nas. Jak widać to co robimy, robimy dobrze, a co ważniejsze jest to doceniane przez czytelników.
Naszym celem jest dostarczanie czytelnikom wysokiej jakości treści oraz wspieranie firm w zakresie promocji ich produktów i usług.
Zapraszamy więc do wyjątkowego miejsca stworzonego dla wyjątkowych ludzi http://www.livingnatural.pl/ Kontakt: hello@livingnatural.pl

 

ModaiJa.Pl - Portal Nowoczesnej Kobiety – to cały Świat Kobiet w pigułce. Moda, uroda, zdrowie, styl, modne dodatki, porady ekspertów, stylistów i wizażystów, styl gwiazd i moda gwiazd. Codziennie aktualizowane fotorelacje z imprez, pokazów mody, najnowsze kolekcje projektantów mody, nowości rynkowe, premiery i zawsze aktualne trendy. To także atrakcyjne konkursy, informacje kulturalne oraz imponujące galerie zdjęć mody i kreacji gwiazd.

 

Telewizja TVS na rynku mediów w ciągu dziewięciu lat działalności dała się poznać jako obiektywna stacja śląska o zasięgu ogólnopolskim, a obecnie rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Mając za cel wykorzystanie ogólnopolskiego zasięgu w promowaniu regionu, niezmiennie od lat cieszy się zainteresowaniem publiczności, której profil świadczy o szerokim spektrum programowym telewizji.